Infolinia ( 15:30 - 18:00 ) 575 307 975

Firma Der-Materialspezialist została założona w 2010 roku. Założycielem firmy jest Guido Georg Heun. Jest on jednocześnie zawodnikiem tenisa stołowego. Restrykcje jakie w międzyczasie nakładała na sprzęt dla zawodników Międzynarodowa Federacja Tenisa Stołowego ITTF spowodowały, że Heun zaczął szukać co raz to nowych substytutów okładzin do swojej gry. Niestety żadne okładziny dostępne w owym czasie na rynku nie umożliwiały mu gry na takim poziomie, na jakim chciał grać. Skłoniło go to do wyprodukowania własnej serii okładzin o bardzo dobrych parametrach i przystępnych cenach.

Przydomek jakim obdarzyli go inni zawodnicy "specjalista od materiałów" stał się jednocześnie pomysłem na nazwę firmy.

Od 2014 roku firma Der-Materialspezialist jest zarejestrowaną marką chronioną na całym świecie prawami autorskimi. Produkty producenta na dzień dzisiejszy są bardzo rozpoznawalne wśród graczy tenisa stołowego. Cechuje je jakość, przystępna cena, innowacyjność. Najwyższe standardy obsługi klienta, wsparcie marketingowe i dbałość o bliskość ze swoimi klientami pozwoliły zbudować firmie bardzo mocną więź ze swoimi klientami, którzy często powracają do ich produktów w różnych wariantach i rozwiązaniach. Sieć dystrybucji zapewnia obsługę na dzień dzisiejszy ponad 100 krajów na całym świecie.

Rok 2019 był szczególny pod względem rozwojowym dla Der-Materialspezialist ponieważ doszło do połączenia z marką Barna Original.

Polityka firmy jest nastawiona na ciągły rozwój i dążenie do wyprodukowania doskonałego produktu. Każde zmiany w świecie tenisa stołowego Der-Materialspezialist automatyczne przenosi na swoje nowe produkty.

Der-Materialspezialist

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 15:30-18:00 732 616 823
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl