Infolinia ( 15:30 - 18:00 ) 575 307 975

Deski wszechstronne ALL zwane deskami typu allround można wykorzystać do praktycznie każdego stylu gry. Takie deski są zazwyczaj uniwersalne i umożliwiają grę we wszystkich stylach - zarówno ofensywnych, jak i defensywnych. Są to produkty uniwersalne, które cechuje szeroka paleta zagrań i możliwości. 

Deski typu ALL są zwykle polecane dla początkujących i średniozaawansowanych graczy, którzy dopiero poznają różne aspekty gry w tenisa stołowego. Dzięki temu gracz może dostosować swoją grę do swoich preferencji i stopniowo rozwijać swoje umiejętności. Deski typu ALL są również polecane dla graczy, którzy chcą eksperymentować ze swoim stylem gry i szukać własnego stylu.

Deski wszechstronne ALL

Deski do tenisa stołowego allround - charakterystyka gry

Deski allround charakteryzują się umiarkowaną prędkością, są szybsze od desek defensywnych, a wolniejsze od desek ofensywnych. Mają bardzo dobrą kontrolę zagrań i są wykonane przeważnie z drewna.

Cechy rozróżniające deski wszechstronne allround

Deski typu allround ze względu na swój parametr tempa wyróżnia się według trzech, podstawowych wariantów:

 • ALL- ( wersja najwolniejsza )
 • ALL ( wersja uniwersalna - pośrednia )
 • ALL+ ( wersja najszybsza )
Deska wszechstronna do tenisa stołowego - jaką wybrać?

Deska do tenisa stołowego ALL praktycznie w większości przypadków ma bardzo dobrą kontrolę gry. Nie jest za szybka, ale też nie jest za wolna. Wybór deski wszechstronnej do gry w tenisa stołowego jest kwestią mocno subiektywną i biorąc pod uwagę podstawowe aspekty i walory użytkowe należy wziąć pod uwagę:

 • grubość blatu ( im grubszy, tym czucie uderzeń będzie mniejsze )
 • długość i rodzaj uchwytu
 • rozmiar blatu
 • waga

Deski ALL wszechstronne do gry w tenisa stołowego w naszym sklepie występują w wielu różnych wariantach uchwytów, wielkości blatów czy rodzaju zastosowania. Spośród wszystkich dostępnych desek w naszej ofercie z pewnością każdy z graczy wybierze coś dla siebie. 

Oto kilka wskazówek, jak grać deską o charakterystyce ALL w tenisa stołowego:
 1. Kontrola: Deski ALL mają większą kontrolę, więc można łatwiej kontrolować piłkę podczas gry. W ten sposób można dokładniej uderzyć piłkę.

 2. Rotacja: Deską ALL łatwiej jest wykonywać różne rodzaje rotacji, co pozwala na skuteczniejsze wykonywanie ataków.

 3. Obrona: Dzięki większej kontroli i łatwości wykonania rotacji, deski ALL są również dobre w obronie. Gracz może łatwo zwrócić piłkę, a także odbić mocne uderzenia przeciwnika.

 4. Uderzenia: Deską ALL można wykonywać różne rodzaje uderzeń, takie jak topspin, backspin i blokowanie. Gracz może wykorzystać te umiejętności, aby przemieszczać przeciwnika po boisku i wykorzystać jego słabości.

 5. Moc: Deski ALL mają mniejszą moc w porównaniu do desków o charakterystyce OFF lub OFF+, więc gracze muszą używać większej siły w swoich uderzeniach, aby uzyskać większą prędkość piłki. Jednak deski ALL są bardziej wyważone i łatwiejsze do kontrolowania niż desków OFF lub OFF+.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 15:30-18:00 732 616 823
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl