Infolinia ( 15:30 - 18:00 ) 575 307 975

Deski ofensywne OFF to typ desek do tenisa stołowego, które są bardziej odpowiednie dla graczy preferujących agresywną i ofensywną grę, z mocnymi i precyzyjnymi uderzeniami. Charakteryzują się one wyższą prędkością i większą kontrolą niż deski wszechstronne. Są bardziej sztywne i z reguły cieńsze niż deski defensywne, co umożliwia szybsze i mocniejsze uderzenia. Gracze, którzy preferują grę blisko stołu, mogą w szczególności korzystać z desek ofensywnych, ze względu na ich lepszą kontrolę i szybkość.

Deski ofensywne OFF

  • nowość

Deski ofensywne do tenisa stołowego - budowa

Deski ofensywne mają przeważnie standardowy rozmiar blatu. Dla zwiększenia parametru tempa zbudowane są oprócz przekładek drewnianych z materiałów kompozytowych takich jak arylat, carbon itp.

Deski ofensywne do tenisa stołowego - rodzaje

Deski ofensywne klasyfikuje się przeważnie w parametrach:

  • OFF- ( wersja najwolniejsza )
  • OFF ( wersja uniwersalna )
  • OFF+ ( wersja najszybsza )

Warto jest podkreślić, że najwolniejsze wersje desek ofensywnych są zdecydowanie szybsze niż najszybsze wersje desek wszechstronnych ALL.

Na co zwrócić uwagę wybierając deskę do tenisa stołowego ofensywną OFF?:
  • na wagę deski - zawodnicy ofensywni często korzystają z okładzin do tenisa stołowego na podkładach o maksymalnej grubości, a co za tym idzie, zwiększają wagę swojej rakietki
  • na rodzaj uchwytu - deski OFF w głównej mierze spotykane u zawodników mają tzw. uchwyt FL konkav, rozszerzany w dolnej części uchwytu. Zawodnicy ofensywni nie zmieniają stron deski podczas gry, dlatego uchwyt typu FL zapewnia im lepsze trzymanie deski podczas gry
  • na rodzaj użytego materiału - w zależności od tego czym chcemy, aby charakteryzowała się dana deska warto zwrócić uwagę na rodzaj sztucznych przekładek oraz sposób ich ułożenia w stosunku do rdzenia deski.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 15:30-18:00 732 616 823
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl