Infolinia ( 15:30 - 18:00 ) 575 307 975

Kleje i płyny do tenisa stołowego

W klejach i płynach znajdziesz elementy, które mają wpływ na żywotność sprzętu dla tenisistów. Są to m.in płyny do czyszczenia okładzin po każdorazowej rozgrywce, czyściki do okładzin, rollery do klejenia okładzin, ściereczki do wycierania sprzętu, lakiery do lakierowania blatów desek, które zabezpieczają deski do tenisa stołowego przed oklejaniem się fornirów podczas demontażu okładziny.

Kleje i płyny

  • nowość

Klej do okładzin tenisa stołowego - jaki wybrać?

Kleje do okładzin tenisa stołowego są specjalnymi preparatami służącymi do klejenia gumy do deski rakietki. W tenisie stołowym kleje są ważnym elementem, ponieważ wpływają na właściwości gumy, a tym samym na styl gry zawodnika.

Kleje do tenisa stołowego można podzielić na dwa rodzaje: wodne i kauczukowe. Kleje wodne, jak sama nazwa wskazuje, opierają się na wodzie i nie zawierają rozpuszczalników organicznych. Są one łatwiejsze w użyciu, mniej szkodliwe dla środowiska i nie emitują nieprzyjemnych zapachów. Kleje kauczukowe natomiast zawierają silne rozpuszczalniki organiczne, które szybko odparowują.

Ważnym czynnikiem przy wyborze kleju do okładzin tenisa stołowego jest czas schnięcia. Niektóre kleje schną bardzo szybko, co pozwala na grę niemal natychmiast po sklejeniu gumy do deski, inne wymagają dłuższego czasu schnięcia.

Kleje do tenisa stołowego są produkowane przez wielu producentów i różnią się między sobą składem, właściwościami oraz ceną. Warto wybierać kleje renomowanych producentów, aby mieć pewność, że nie zniszczymy swojej deski lub gumy, a jednocześnie uzyskamy oczekiwane efekty.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 15:30-18:00 732 616 823
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl