Infolinia ( 15:30 - 18:00 ) 575 307 975

Krótkie czopy do tenisa stołowego

Krótkie czopy w tenisie stołowym są często stosowane przez zawodników grających ofensywnie, którzy preferują grę na bliskiej i średniej odległości od stołu. Dzięki ich krótkiej długości zapewniają większą kontrolę nad piłką i pozwalają na wykonywanie precyzyjnych uderzeń. Czopy krótkie są również skuteczne w blokowaniu i kontratakach przeciwko atakującym rywalom. Jednakże, grając krótkimi czopami, wymagane jest duże opanowanie i umiejętności techniczne, ponieważ nie zapewniają one tak dużej kontroli jak dłuższe czopy.

Czopy krótkie

Krótkie czopy - budowa i parametry 

Budowa krótkich czopów różni się znacząco od długich czopów ponieważ czopy są dużo krótsze. W porównaniu do okładzin gładkich różnica polega na przyczepności ponieważ jest ona dużo mniejsza niż w przypadku standardowych okładzin gładkich. Efektem tego jest mniejsza wrażliwość na rotację przychodzącą od przeciwnika i łatwiejsze kontrolowanie gry.

Krótkie czopy - zastosowanie

Krótkimi czopami można nadawać rotację własną. Nie jest ona jednak tak duża i silna jak w przypadku okładzin gładkich. Krótkie czopy swoje największe atuty pokazują w grze mocnym blokiem przy stole oraz w silnych zbiciach piłek z nad stołu.

W naszym sklepie znajduje się kilkadziesiąt okładzin krótki czop, które dostępne są w różnych grubościach podkładów, różnych kolorach. Nasza oferta to okładziny markowych producentów, nowe, fabrycznie zapakowane produkty. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 15:30-18:00 732 616 823
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl