O firmie

Internetowy sklep ze sprzętem do tenisa stołowego - Czopiarze

Witajcie ! 

Jesteśmy dwójką braci rodzonych, którzy z pasji do tego sportu postanowili pójść o krok dalej i swoje marzenia przekuli w konkretne działania. Tak właśnie powstał sklep Czopiarze. 

Co nas wyróżnia ? Często mamy różne zdanie od siebie, często również mamy podobne poglądy, tak to już bywa kiedy młodszy myśli, że wie więcej niż starszy, a starszy myśli, że niech młodszy sobie tak myśli. Na co dzień rywalizujemy między sobą przy stole i gramy w jednym klubie. 

Na początku stworzyliśmy kanał YouTube CzopiarzePL

Potem, kiedy coraz więcej producentów sprzętu do tenisa stołowego zaczęło się do nas odzywać stwierdziliśmy, że fajnie będzie zrobić coś w tym kierunku, aby móc przerzucać więcej ciekawych desek, okładzin itp. 

Tak właśnie narodziła się myśl o własnym sklepie, który właśnie dziś stał się rzeczywistością. 

Przede wszystkim musisz pamiętać, że nie ma dziwnych pytań. My też jesteśmy ludźmi, którzy tak jak Ty uczą i będą się uczyć całe życie.

Nie znamy się na wszystkim najlepiej i nie jesteśmy wszechwiedzącą alfą i omegą - nie oczekuj od nas, że jesteśmy chodzącą encyklopedią, a swoje "expose" na każdy temat zaczynamy od zdania - "Nasza prawda to jedyna prawda.." Nie wmówimy Ci, że czarne jest białe, a białe jest czarne, ale powiemy Ci zawsze to, co wiemy i to co, naszym zdaniem jest słuszne - Twoja decyzja i tak zawsze będzie decyzją ostateczną.

Naszym głównym celem jest?

Możliwość testowania dużej ilości okładzin, desek, możliwość rozmów z producentami i porównywania własnych spostrzeżeń i opinii.

To dla nas było, jest i będzie najważniejsze !!!

Dlaczego warto współpracować ze sklepem Czopiarze

Ideą projektu biznesowego "Czopiarze.pl" była chęć współpracy bezpośrednio z producentami sprzętu do tenisa stołowego. Towar, który mamy na magazynie pochodzi bezpośrednio od producentów dzięki czemu zawsze mamy świadomość tego, że nie są to produkty stare, zleżałe, tylko trafiają do nas prosto z linii produkcyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować i zagwarantować ich wysoką jakość oraz odpowiednią przydatność do użycia.

Skutkiem tego jest otrzymanie przez Sklep Internetowy Czopiarze oficjalnego partnerstwa takich firm jak:

Zapraszamy do współpracy;-)

Ps. Jeżeli powyższe to dla Ciebie za mało napisaliśmy trochę o sobie na naszym blogu:

Sklep - Tenis stołowy Czopiarze.PL - dlaczego warto kupować właśnie u nas. 

#czopteam

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 15:30-18:00 732 616 823
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl