Infolinia ( 15:30 - 18:00 ) 575 307 975

Pole gry

Pole gry - kategoria zawiera elementy stosowane w rozgrywkach tenisa stołowego tj. siatki do tenisa, numeratory, płotki, stoliki sędziowskie, naciągi do siatek, miarki.

Pole gry

Płotki GEWO Płotki GEWO
Producent: Gewo
Cena:

149,00 zł

Return-Board GEWO Return-Board GEWO
Producent: Gewo
Cena:

1 068,00 zł

W polu gry bardzo przydatne będą:

  • roboty treningowe
  • zbieraki do piłek
  • siatki do stołów
  • numeratory
  • naciągi i miarki do siatek tenisa stołowego
  • płotki wyznaczające miejsce rozgrywki. 

Roboty treningowe umożliwią trenowanie tenisa stołowego w pełni samodzielnie, bez potrzeby drugiej osoby. 

Zbieraki do piłek są bardzo pomocne, kiedy trening odbywa się na wiele piłek. Z ich pomocą w bardzo szybki i łatwy sposób można zebrać wszystkie piłeczki do tenisa stołowego, które podczas treningu są rozsiane po całym polu gry. 

Siatki do stołów to jeden z nieodłącznych elementów tenisa stołowego. Bez nich niemożliwe jest rozegranie meczu tenisa stołowego lub ping ponga. 

Numeratory umożliwiają prawidłowe liczenie punktów w każdej rozgrywce. Dają również kontrolę nad zliczaniem ilości rozegranych setów. 

Naciągi i miarki do siatek tenisa stołowego służą do ograniczenia kosztów jeżeli chodzi o wydatek podczas zniszczenia lub zużycia się samej siatki, a miarki umożliwiają właściwe ustawienie naciągu siatki - na odpowiedniej wysokości zgodnie z przepisami tenisa stołowego. 

Płotki wyznaczające miejsce rozgrywki w tenisie stołowym jak sama nazwa mówi - wyznaczają teren rozgrywki meczu lub treningu. Zapobiegają uciekaniu piłek poza pole gry, tym samym umożliwiając szybsze odnalezienie piłeczki lub piłek w treningu na tzw. wiele piłek. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 15:30-18:00 732 616 823
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl