Infolinia ( 15:30 - 18:00 ) 575 307 975
Opcje przeglądania

Roboty treningowe do tenisa stołowego ułatwiają w pełni samodzielny trening z wieloma piłeczkami do tenisa stołowego

Roboty treningowe

Roboty treningowe do tenisa stołowego i ping ponga są bardzo pomocne zarówno dla zawodników zaawansowanych jak i dla początkujących. 

Zawodnikom początkującym pomogą w doskonaleniu techniki gry samodzielnie, a zawodnicy zaawansowani będą mogli przy ich pomocy pracować nad szybkością i dokładnością. 

Wysokiej klasy roboty do tenisa stołowego mają możliwość rozrzucania piłek po całym stole przy pomocy ruchomej głowicy podającej piłki. Takie rozwiązanie jest bardzo porządane ponieważ w znacznym stopniu oprócz doskonalenia samej techniki gry pozwala trenować pracę nóg. 

Niektóre roboty mają możliwość programowania uderzeń, siły z jaką wyrzucają piłeczkę, rotacji - górnej, dolnej, bocznej. 

Dużą zaletą robotów treningowych jest ich dokładność i precyzyjność. Zwłaszcza modele z wyższej półki cenowej potrafią podawać piłkę za każdym razem z taką samą, zaprogramowaną rotacją idealnie w dany punkt na stole. 

Takie rozwiązanie zwiększa dokładność i precyzyjność każdego treningu i pozwala w krótszym czasie osiągnąć lepsze rezultaty. 

Roboty treningowe, które oferuje nasz sklep tenisa stołowego są doskonałym wyborem, mają gwarancję, a trening z nimi podniesie Twoje umiejętności na wyższy poziom gry. 

Roboty do tenisa stołowego są popularnym narzędziem treningowym, które umożliwiają zawodnikom ciągłe i powtarzalne odbicia piłek. Istnieją różne modele robotów, różniące się między innymi w zakresie funkcjonalności i poziomu zaawansowania.

Niektóre z podstawowych funkcji, jakie oferują roboty do tenisa stołowego, to:

  • Ustawienie kąta i prędkości wystrzelenia piłki - umożliwia to symulowanie różnych sytuacji, które mogą wystąpić podczas rzeczywistej gry.
  • Zmiana częstotliwości wystrzeliwania piłki - pozwala na dopasowanie tempa treningu do indywidualnych potrzeb i umiejętności zawodnika.
  • Zmiana położenia wystrzeliwania piłki - umożliwia symulowanie odbić z różnych stref na stole.
  • Automatyczne ustawienia - niektóre roboty posiadają wbudowane programy treningowe, które automatycznie zmieniają ustawienia w trakcie treningu, co pozwala na jeszcze większą różnorodność ćwiczeń.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 15:30-18:00 732 616 823
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl